Regenovue Glam - HA 10ml Vücut Dolgusu

Regenovue Glam - HA 10ml Vücut Dolgusu

Neogenesis Co Ltd, uzun yıllara dayalı HA dolgu tecrübesi ile Regenovue Glam HA Vücut dolgularını üretmektedir. Regenovue Glam vücut dolgusu; güvenli, efektif, uzun süre etkisini gösteren 100% çapraz bağlı(cross-linked) ve monofazik (monophasic) yapıda formülüze edilmiştir. Geliştirilmiş kohezif yapısı, elastik mukavemeti ve yüksek saflık oranı ile rakip ürünler arasında öne çıkmaktadır. Vücut dolgu uygulamaları için ekstra büyük 10ml hazır şırınga ile sunulmaktadır.


  • REGENOVUE GLAM
  • REGENOVUE GLAM İÇERİK


REGENOVUE GLAM VÜCUT DOLGUSU ÖZELLİKLERİ

Regenovue Glam 10ml vücut dolgusu patentli monofazik(monophasic) 100% çapraz bağlı HA moleküler yapısı sayesinde rakip dolgulara kıyasla üstün özellikler ve uygulama konforu sunar. Regenovue Glam, Regenovue dolgu serisinin; geliştirilmiş visko-elastikiyet, kalıcık ve kapasite özelliklerine sahip versiyonudur. Öne çıkan ürün avantajları aşağıdaki gibidir:


REGENOVUE HA YÜZ DOLGU MODELLERİ

Regenovue Glam vücut dolgusu 10ml tek model ile tüm vücut dolgusu ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunulur. Glam dolgu teknik özellikleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.REGENOVUE GLAM 10ml Vücut Dolgusu
İçindekiler: Ana içerik: Çapraz bağlı HA 24mg/ml.
Katkı: Fosfat Tamponlu Salin (Phospahte buffered Saline)
Uygulama: Meme, kalça, baldır ve diğer uygulanabilir vücut bölgeleri
Kutu İçeriği: 10ml Şırınga (içerisinde iğne bulunmaz - 25G kullanımı tavsiye edilir)
Kalıcılık: 24 aya kadar
Saklama Koşulları: Direk günüş ışığından koruyun ve 2-25℃ arasında saklayın.
Raf Ömrü: 24 ay