Neo Nano Mikro İğneler

Neo Nano Mİkro İğneler

Neo Nano Mikro İğne, mezoterapi ve botoks uygulamalarındaki güvenlik ve konfor beklentisini bir üst düzeye taşımak için tasarlanmıştır. İğnelerin, ucu kanatlı yapısı ile daha az kanama ve şişliğe neden olurken, geniş iç kanal çapı ile hasta ve uygulayıcı için maximum konfor sağlar. Neo Nano Mikro İğneler, uygulama sırasında yüksek kalite ve hasta memnuniyetini ön planda tutan kliniklerin ilk tercihidir. Başlıca uygulama alanları: Mezoterapi, botox, lokal anestezi, adipoliz'dir.

Neo Nano Mikro İğne serisinin tamamı CE sertifikalıdır.


  • NEO NANO ÖZELLİKLER
  • NEO NANO EBATLAR


NEO NANO MİKRO İĞNE - YÜKSEK KALİTELİ İĞNE SERİSİ

Neo Nano Mikro İğne serisi, uygulamalarda güvenlik ve konfor odaklı kliniklere çözüm üretmek üzere özel üretim teknikleri ile üretilmiştir. Özgün iğne ucu tasarımı ve geniş iç çapı ile uygulamanın maximum verimle yapılmasını sağlarken hasta güvenliğini ve konforunu ön planda tutar. Neo Nano Mikro İğrelerin öne çıkan başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir.


NEO NANO MİKRO İĞNE MODELLERİ

Neo Nano Mikro İğne serisi farklı kalınlık ve uzunluktaki modellerde sunulur. Modellerin spesifikasyonları ve tasarımları, uluslararası uygulama rehber standarlarını karşılamak üzere belirlenmiştir. Tüm Neo Nano İğne modelleri, uygulama alanı farklı olsa dahi; ağrı, şişme, kızarıklık ve cilt deformasyonu gibi yan etkileri azaltmak ve uygulama verimliliğini arttırmak üzere üretilmektedir. Herbir iğne steril şekilde paketli olarak sunulmaktadır.İğne Gauge İğne Uzunluğu Model Kodu
34G 4mm NN3404
6mm NN3406
33G 4mm NN3304
6mm NN3306
13mm NN3313
30G 4mm NN3004
13mm NN3013