VİRTUAL TRUTRENDS

Virtual Trutrends Ltd Sti, 15 yılı aşkın süredir medikal alanda kalitesi tüm dünyaca kabul edilmiş ürünlerinin Türkiye ve komşu ülkelerde dağıtım ile klinik destek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Virtual Trutrends ve iş ortakları; ürün ve hizmet servisini kesintisiz anlayışıyla gerçekleştirmek için çalışır.

Virtual Trutrends, olarak; hekimlerimizin daha iyi bakım sonuçları elde etmelerine, hastaların iyileşme sürelerini hızlandırmalarına ve sonuçta yaşam kalitesini iyileştirmelerine yardımcı olan ürün ve hizmetler sunuyoruz. Güvenli ve en yeni nesil medikal ürünleri sunma hizmetlerimiz, dünya çapında kalitesi onaylanmış üretici ortaklarımızla sürdürülmektedir.

Hasta Güvenliği

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde önceliğimiz, tedavilerin sağlık çalışanları ve hastalar açısından en güvenli ve başarılı şekilde gerçekleşmesidir.

Global Ürünler

Virtual Trutrends tarafından tedarik edilen tüm ürünler Avrupa Birliği Medikal Cihaz Regülasyonları uyarınca Tıbbi CE sertifikalı ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Kayıt Sisteminde kayıtlıdır.

Dinamik Kalite Sistemi

Virtual Trutrends kendi hizmet alanlarında, ISO13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim sertifikasına ve FDA veritabanı kaydına sahiptir. Periyodik olarak onaylanmış kuruluşlarca ve FDA tarafından denetlenmektedir.

HİZMET POLİTİKASI

Virtual Trutrends, ülkemiz için en öncelikli ürün ve hizmet servisini kesintisiz olarak gerçekleştirmek için çalışır. En yeni nesil ürünlerin hızlı tedariği yanında, bilimsel ve klinik destek sunmak önceliklerimizdendir.